TAKE A CLOSER LOOK AT OUR TINY HOUSE IN VR!

Using a virtual reality headset or your phone or iPad, you can take a closer look at our tiny house from every angle, see an entire panoramic scene with a 360° view, and take a tour inside our cozy house.

And maybe after a virtual tour, you will find the house of your dream.
—–
SANAL GERÇEKLİK İLE “TİNY HOUSE” PROJEMİZE YAKINDAN BAKMAYA NE DERSİNİZ?

Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile akılı telefonunuz veya tabletinizi kullanarak “Tiny House” evimizin içinde gezebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sizin için tasarladığımız evi en ince ayrıntısına kadar inceleyebilir, 360 derecelik panoramik bir manzara eşliğinde burada sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz keyifli zamanın hayalini kurabilirsiniz.

Belki de bu sanal turun sonunda hayalinizdeki evinize kavuşmuş olacaksınız.

#dorçe #dorce #prefabricated #prefabrik #tinyhouse #küçükev #butikev #prefabriktinyhouse #minimalistev #house #biglivinghouse #karakulübe #karavanküçükev #konteynerev #containerhouse #vagonhouse #littlehouse #tinyhousefiyatları #tinyhousemodelleri #caravanhouse #tinyhousedesign #vr #360video #8kvideo #VR360Video #metaverse #vrglasses #vrgözlük #sanalgerçeklik #virtualreality #artırılmışgerçeklik #augmentedreality #virtualreality360 #virtualrealityvideos #virtualrealitytechnology #360degreevideo

see source on youtube click here

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Translate » ترجمة